מקום לאירוע פרטי

אירוע פרטיכאשר מדברים על הפקת אירוע פרטי, מתכוונים לכל אירוע חברתי הנחגג בחייק חברים או קרובי משפחה. מבחינת סדר גודל, מספר האורחים יכול לנוע בין בודדים ועד למעלה מ – 1000 איש, כאשר ההכנות למאורע משתנות בהתאם לכמות האורחים הצפויים להגיע.

המכנה המשותף הוא הרצון לחגוג עם בעל השמחה, אשר מבחינתו, הרצון הוא להפיק אירוע בלתי נשכח, שכולם ימשיכו לדבר עליו במשך ימים, שבועות ואף חודשים לאחר מכן.

מבחינת סוגי האירועים, הרי שהינם מגוונים כמגוון ציוני הדרך בחייו של האדם: בריתות, ימי הולדת, בר/בת מצווה, מסיבות סיום וגיוס, מסיבות שחרור וקבלת התואר, מסיבת רווקים או רווקות, חתונות, ימי נישואין, מסיבת הפתעה לבעל או לאישה ועוד.

כמעט כל מאורע בחייו הפרטיים של האדם הינו סיבה למסיבה ויש למעלה מאלף ואחת דרכים לחגוג אותה.

בריתות

מעבר לפן הדתי, מסיבת הברית או הבריתה הינה ההזדמנות של ההורים המאושרים להציג בפני החברים והמשפחה את התוספת החדשה למשפחה שלהם, בין אם מדובר בילד בכור, שני, שלישי או יותר.

אם בעבר היה נהוג לחגוג את הבריתות במתכונת של אירוע קטן, אינטימי ורגוע, הרי שכיום האפשרויות הינן בלתי מוגבלות הן מבחינת גודל האירוע (מקום לאירועים משפחתיים גדולים, אירועים מצומצמים יותר) והן מבחינת תוכנו (אטרקציות בידוריות, מוזיקה, סעודה נהדרת ועוד).

ימי הולדת

בעבר, כל הילדים היו יוצאים שמחים ממסיבות כיתתיות במקלט של הבניין או בבית שלהם, אשר שימשו כמקום למסיבה פרטית – יום הולדת, או ציון אירוע שמח אחר. עוגת שוקולד, כמה ממתקים, שקיות הפתעה וחבילה עוברת וכולם שבים הביתה שמחים ועליזים. כיום, בעידן האינטרנט והפייסבוק, הדרישות שלהם בכל הנוגע לבחירת מקום קום ליום הולדת עלו באופן משמעותי וניתן לראות יותר ויותר מסיבות ימי הולדת הנחגגים במועדונים ובדיסקוטקים, העיקר מחוץ לבית והעיקר להיות ייחודיים ושונים מכולם.

בר מצווה – בת מצווה

בעבר הלא רחוק, חגיגות הבר מצווה היו מתחילות בשעות מאוד מוקדמות של הבוקר, בעלייה לתורה שלאחריה התקיימה ארוחת בוקר עם המשפחה או מסיבה כיתתית עם כל החברים במועדון מדליק.

כיום, העלייה לתורה עדיין מתקיימת, אך החגיגה המתקיימת לאחר מכן יכולה להיות בקנה מידה רב יותר.  אולם אירועים יכול להיות מקום למסיבת בר מצווה, בשילוב עם סעודה ומסיבת ריקודים, או שליחת בעל השמחה עם כמה חברים קרובים לטיול מאתגר בחו"ל, וכן עוד שפע של אפשרויות שמטרתן להפוך את האירוע לבלתי נשכח עבור כולם. בר/בת מצווה הוא אירוע חד פעמי ומכונן עבור הילד/ה. חשוב לתת לו להרגיש שהוא נסיך ליום אחד.

מסיבות סיום (תיכון, צבא ותואר)

כאשר מגיעים לציון אבן דרך משמעותית לאחר השקעת מאמץ מסוים, כדוגמת בית הספר התיכון, גיוס לצבא או הלימודים לתואר ראשון או שני, הרצון הוא לחגוג את המאורע עם החברים הקרובים עמם העבירו את השנים המאומצות הללו. יש לכך לא מעט דרכים, בין אם מדובר בבחירת מקום למסיבת גיוס, או סיום התואר באירועים לינקולן ביליארד, מסיבת ריקודים בנמל או אפילו טיסה לאירופה לכמה ימים בשביל לחגוג ולנוח. האפשרויות כאן באמת בלתי מוגבלות.

ימי נישואין

חיי הנישואין אינם פשוטים ויש לעבוד לא מעט על מנת לשמר את האהבה והזוגיות לאורך השנים. לכן, כאשר רוצים לחגוג את יום הנישואין, ובמיוחד כאשר מגיעים לציון אבן דרך מסוימת בנישואין כדוגמת 5 שנים, 10 שנים ואף נישואי כסף (25) או זהב (50), ישנו רצון עז לחגוג את המאורע במגוון דרכים.

אם בעבר היה נהוג לקחת אולם אירועים, כיום האפשרויות הינן מגוונות, יצירתיות ובלתי מוגבלות – ימי נישואין בלונה פארק, בוילה מפוארת, ביאכטה בלב הים ועוד. הכי חשוב לשמור על הגיוון, לחדש, לרענן ואפילו להפתיע.